Lifestyle

California Scents marka idealnych odświeżaczy powietrza

Kacper |24Fitness

California Scents czyli znana na całym świecie amerykańska marka najwyższej jakości odświeżaczy powietrza, jest już dostępna na polskim rynku odświeżaczy samochodowych. Produkowane przez Kalifornijską firmę zapachy mają trwałość od 30 do 60 dni oraz wyprodukowane są przy użyciu naturalnych składników. W linii amerykańskiej marki można znaleźć wysokiej jakości odświeżacze samochodowe nie tylko w formie zawieszek, lecz również clipsów, puszek celulozowych i żelowych oraz wkładów na kratki wentylacyjne. 

Nowoczesne zapachy California Scents

Zapachy California Scents kryją się z w niepozornych puszkach i zawieszkach, które roztaczają w samochodzie bardzo piękny oraz długo aktywny zapach. Obecnie można wybierać pośród kilkunastu nie banalnych zapachów do samochodu. Dla osób które preferują delikatne nuty zapachowe na pewno spodoba się Desert Jasmine czy modne ostatnio Hawaii Gardens. Bardzo ciekawą, a tym samym letnią propozycją są zapachy cytrusowe m.in. Citrus Splash czy La Jolla Lemon. Dla osób lubiących słodkie, a zarazem intensywne zapachy polecane są odświeżacze Santa Barbara Berry, Melon Mango, Verri Berry oraz hit California Scents- Coronado Cherry. 

Dla kierowców preferujących klasyczny zapach w samochodzie California Scents proponuje dwa rodzaje odświeżaczy delikatny Route 66 oraz New Car czyli zapach samochodu prosto z salonu. Tradycjonaliści zapachowi w ofercie amerykańskiej firmy znajdą również Montery Vanilla czyli odświeżacz o tradycyjnym zapachu wanilii. Naturalnie fani mocniejszych klasycznych  zapachów również znajdą coś dla siebie w ofercie California Scents jest to zapach Ice. 

Amerykańska marka ma w swojej ofercie również  zapachy dla łasuchów m.in. Cinnamon Aple czyli zapach świeżo upieczonej szarlotki oraz Caspirano Coconut czyli kokos. 

Całą gamę kosmetyków marki California Scents znajdziesz na https://sklep.motogo.pl/california-scents-m23 >>

Wyjątkowość firmy California Scents

Powszechnie wiadomo, iż zapach to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. California Scents do produkcji swoich zapachów używa tylko pochodzących w 100% naturalnych ekstraktów z cytrusów, olejków kwiatowych czy innych naturalnych komponentów. Dzięki temu zapachy California Scents trafią w gusta nie tylko osób proekologicznych, lecz wszystkich kochających piękne zapachy!

Każdy dysponuje innym zmysłem powonienia np.: osoby z bardzo dobrym słuchem mają gorszy węch, niż osoby z gorszym wzrokiem bądź słuchem. Z myślą o tych osobach California Scents wypuściła linię mocniejszych zapachów do których można zaliczyć m.in. legendarną już wiśnie Coronado Chery czy bardzo popularną w ostatnim czasie żurawinę Coronado Cranberry. Oba te zapachy są początkowo tak  bardzo intensywne, że samochód pachnie aż na zewnątrz nawet gdy jest zamknięty!

Zwolennicy delikatnych zapachów również znajdą coś dla siebie w ofercie California Scents, jednym z takich zapachów jest Pasadena Rose. Drugim bardzo subtelnym i ledwo wyczuwalnym zapachem jest Desert Jasmin, który umili czas podróży samochodem. 

Odświeżacze powietrza amerykańskiej firmy są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto lubi gdy w jego samochodzie długo i pięknie pachnie. 

Zobacz
Komentarze (0)