Lifestyle

Lewiatan - Gazetka promocyjna pełna okazji cenowych

Kacper |24Fitness

Gazetka promocyjna Lewiatan oferuje najlepsze ceny na najpopularniejsze artykuły spożywcze. Co tydzień w sieci i w druku publikowana jest nowa oferta. Na pierwszej stronie znajdują się hity cenowe, czyli najpopularniejsze produkty w niesamowitych cenach. Na kolejnych stronach znajdziesz nowe rabaty i pomysłowe przepisy.

Gazetka Lewiatana nadrabia zaległości w ofercie regionalnej. Dzięki temu możesz dowiedzieć się o promocjach, które są dostępne w sklepach w Twojej okolicy. Na ostatniej stronie gazetki znajdują się informacje o kanałach social media firmy.

Lewiatan - historia sklepu

Sklepy Lewiatan mają historię sięgającą 1996 roku, kiedy to powstała grupa kupców - Polska Sieć Handlowa Lewiatan. Założyciele postawili sobie za cel stworzenie silnej sieci sklepów spożywczych, które działałyby na zasadzie franczyzy. W efekcie powstała sieć, która liczyła 3200 placówek handlowych.

Sieć przez lata wypracowała zestaw uniwersalnych celów, które przyświecają jej do dziś. Należą do nich: tworzenie zintegrowanej sieci handlowej, wspieranie wszystkich uczestników, tworzenie konkurencyjnej oferty, usprawnianie działalności sklepów poprzez wdrażanie nowych rozwiązań technicznych czy wprowadzanie nowoczesnych metod zarządzania i organizacji sieci.

Sieć Lewiatan została doceniona za swoją zintegrowaną strategię rozwoju poprzez liczne nagrody. Laur Konsumenta i Konsumencki Lider Jakości to dwa najbardziej znaczące osiągnięcia.

Lewiatan - sklep, który oferuje szeroką gamę produktów

Lewiatan sprawia, że z łatwością wypełnisz swoją lodówkę po brzegi podstawowymi artykułami chemii gospodarczej i kosmetykami. Na półkach znajdziesz świeże mięso, ryby, warzywa, owoce i napoje, a także przekąski, napoje, alkohol. Wszystkie produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Lewiatan oferuje również ponad 300 produktów od matki, których ceny są niższe niż ich markowych odpowiedników, ale nadal zachowują swoją jakość. Jeśli zabraknie Ci mąki, oleju czy słodzika do kawy, Lewiatan pomoże Ci uzupełnić zapasy. Będziesz zadowolony z zakupu!

Sklep Lewiatan

Lewiatan - Gazeta, która jest pełna okazji cenowych

Warto czytać gazetki promocyjne Lewiatana, aby zaoszczędzić pieniądze i być na bieżąco z najnowszymi wyprzedażami i rabatami. Lewiatan wydaje dwie publikacje. Pierwsza to publikacja ogólnopolska, która prezentuje specjalne hity cenowe, a druga dostosowana jest do lokalizacji sklepów. Gazetki promocyjne ukazują się raz w tygodniu i oferują rabaty na chemię gospodarczą oraz produkty spożywcze. Za ich pośrednictwem można również poznać wszystkie najnowsze produkty i oferty. Wszystkie gazetki Lewiatana dostępne są online oraz w wersji papierowej. Blix.pl umożliwia przeglądanie ich wszystkich w jednym miejscu, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze. Nie musisz czekać, aby zrobić zakupy w Lewiatanie z ogromnym rabatem.

Lewiatan - promocje na każdym kroku

Gazetka promocyjna Lewiatan to nie jedyny sposób na obniżenie kosztów zakupów w Lewiatanie. Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że sukces zakupowy oznacza niskie ceny, dlatego stworzyła dla klientów inne opcje zakupów w niższych cenach. Oto najlepsze z nich:

  • Karta Lewiatana - Ten program lojalnościowy pomoże Ci zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Wystarczy, że odbierzesz kartę w sklepie Lewiatan i ją zarejestrujesz. Dzięki zakupom z kartą możesz zdobywać punkty i otrzymywać specjalne oferty. Każde wydane 5 zł równa się jednemu punktowi. Zebrane punkty możesz wykorzystać na zakup bonów w wysokości 10, 20 lub 50 zł.
  • Na stronie sklepu zawsze znajdziesz najlepsze oferty na produkty spożywcze i zaoszczędzisz co najmniej połowę.
  • Loterie Lewiatana: Firma organizuje loterie, w których można wygrać roczną pensję lub samochód, a także torby na zakupy i samochody. Każda loteria ma swoje własne zasady. Najczęściej trzeba wydać określoną kwotę pieniędzy, zakupić produkt promocyjny, a następnie odebrać zdrapkę Lewiatana. Loterie dodają emocji do codziennych zadań i oferują wiele opcji.
  • Lewiatan Black Friday - Co roku firma uczestniczy w tym święcie zakupów i oferuje więcej zniżek i promocji niż kiedykolwiek wcześniej. Warto to zrobić, aby obniżyć koszty zakupów.
Zobacz
Komentarze (0)