Lifestyle

Butelka wielokrotnego użytku, czyli doskonały sposób na smaczną filtrowaną wodę!

Kacper |24Fitness

​Chcesz zapewnić sobie rozwiązanie, które zadba nie tylko o ciebie, ale i otaczające cię środowisko? Postaw na butelkę z filtrem i odkryj całe spektrum możliwości!

Na wstępie ustalmy, czym właściwie jest butelka filtrująca. To przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach, zapewniając ci smaczną filtrowaną wodę na wyciągnięcie ręki. Butelka z filtrem jest trwała, poręczna i niezwykle lekka (waży jedynie 33 g). Każda butelka posiada wymienny filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące powstałe z łupin orzecha kokosowego), który:

  1. usuwa zapach oraz smak chloru z wody kranowej
  2. lekko podnosi pH wody kranowej
  3. pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie występujących w wodzie kranowej (głównie wapń oraz magnez)

W tym miejscu warto nadmienić, że butelka z filtrem to połączenie funkcjonalności z niezwykle ciekawym designem, z racji tego szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który od momentu nabycia będzie nieodzownym elementem każdego twojego wyjścia. Gdzie może ci się przydać?

- w domu (niezależnie od tego, co robisz, zawsze warto mieć smaczną wodę kranową pod ręką)

- na treningu (podczas wysiłku fizycznego szczególnie powinieneś zadbać o regularne nawodnienie organizmu)

- podczas wszelkich aktywności (stoisz w korku, a może masz przed sobą podróż pociągiem, smaczna woda z pewnością poprawi ci humor)

- na wakacjach (nawet na wyjeździe nie powinieneś „odpoczywać” od filtrowanej wody kranowej)

- w pracy/w szkole/na uczelni (w trakcie pracy lub nauki nie zapominaj o regularnym nawadnianiu organizmu)

Czy wiesz, że sięgając po butelkę filtrującą…

- możesz ograniczyć, a z czasem może nawet wyeliminować zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda

- zapewnisz sobie smaczną filtrowaną wodę kranową zawsze pod ręką

- wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk

- uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody

Butelka wielokrotnego użytku – postaw na rozwiązanie z Polski!

Wiesz już, co kryje w sobie to innowacyjne rozwiązanie oraz co zyskasz, czas odpowiedzieć sobie na pytanie, który model wybrać? Sprawdź butelkę filtrującą Soft, która jest pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Jednak powodów jest zdecydowanie więcej. Po pierwsze, butelka filtrująca posiada sportowy korek, który gwarantuje szczelność podczas wszelkich aktywności. Po drugie, jest bezpieczna dla zdrowia i posiada wymienny filtr węglowy, który usuwa smak oraz zapach chloru z wody kranowej. Po trzecie, jest dostępna w 3 pojemnościach i po czwarte, została wyprodukowana w Polsce.

Chcesz już dziś sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Butelka wielokrotnego użytku czeka na ciebie na dafi.pl/butelki-filtrujace. Wejdź, wybierz, kup i korzystaj z całego spektrum możliwości!

Artykuł partnera

Zobacz
Komentarze (0)