Lifestyle

Jakie są najlepsze pojemniki na drugie śniadanie do szkoły?

Kacper |24Fitness

Przygotowując dzieci do wyjścia do szkoły każdego dnia, świetnym pomysłem jest drugie śniadanie. Nie jest łatwo dopilnować, aby nasze dzieci zjadły elementy śniadaniowe, które są ukryte w ich lunch boxach. Nie wystarczą kolorowe pojemniki na lunch, które zachęcą żarłoczne dzieci do jedzenia. Jakie pojemniki śniadaniowe są najlepsze dla dzieci?

W moim domu kanapki często wracały rozpakowane, dopóki nie zmieniłam taktyki. Kupiłam odpowiedni pojemnik na drugie śniadanie, który ułatwił mi przygotowanie pysznego śniadania. W takie pojemniki mogę zapakować nie tylko kanapki. Oto lista pojemników śniadaniowych, które możecie wykorzystać dla dzieci. Gwarantuję, że pokocha je każdy niejadek mięsa.

Śniadaniówka z przegródkami dla dzieci

Moje dzieci mają dwa główne wymagania co do pudełka śniadaniowego do szkoły: Powinno być kolorowe i urocze, w miarę możliwości z postacią z kreskówki. Musi też mieć przegródki. Jest to dość łatwe do zrozumienia. Wiadomo, że dzieci zaimponują kolegom z klasy, wyciągając pojemnik śniadaniowy z najpopularniejszą księżniczką lub superbohaterem sezonu. Jaki jest sekret drugiego pojemnika śniadaniowego z przegródkami? Posiada on w sobie słodkie miejsce. W nagrodę dziecko może chwycić za coś małego, gdy je swoją kanapkę. W przypadku mojego syna zadziałało to bardzo dobrze. Zjadłby całą kanapkę, gdyby miał małe ciasteczko lub ulubione lizaki.

Śniadaniówka do szkoły dla młodzieży

Powyższe zasady nie dotyczą nastolatków. Pojemnik śniadaniowy dla starszego dziecka powinien mieć unikalny kolor i kształt, a także znajdować się w ofercie znanej marki. W tym przypadku sprawdzi się śniadaniówka do szkoły na nos-to.plW takich lunch boxach można również przechowywać warzywa, owoce i zupy, dzięki czemu drugie śniadanie będzie zbilansowane i dostosowane do potrzeb ucznia.

Lunchbox dla dzieci - więcej niż kanapki

Pojemnik typu lunch box to dobra opcja, jeśli dziecko nie lubi kanapek lub nie może ich jeść z powodu nietolerancji glutenu. Zazwyczaj jest on wyposażony w sztukę i posiada wiele przegródek. Dzięki temu możemy zapakować dziecku sałatkę owocową, jogurt, musli oraz pokrojoną marchewkę, paprykę lub inne warzywa. Możliwe jest również zapakowanie lunchboxa z zupą. Plecak jest całkowicie szczelny, dzięki czemu nie mamy problemów z uszkodzeniem książek czy zeszytów podczas przechowywania w nim jedzenia. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem okazał się silikonowy lunch box. Pojemnik może być złożony przez dzieci po zjedzeniu drugiego śniadania i zajmuje mniej miejsca w ich szkolnych plecakach.

Śniadaniówka do szkoły

Lunch bag dla dzieci - idealny na zajęcia pozaszkolne

Torby na lunch przydają się szczególnie po zajęciach takich jak piłka nożna, kółko matematyczne czy basen. Dzieci, które są zmęczone, chętnie zjedzą pożywny i smaczny posiłek, aby zregenerować siły. Torby lunchowe moich dzieci są na tyle duże, że zmieszczą zeszyt, piórnik i inne niezbędne rzeczy. Uwielbiają je zabierać ze sobą na niedzielne spacery i pikniki. Zawsze mają pod ręką coś do jedzenia i butelkę wody mineralnej.

Termos obiadowy dla dzieci - Na długie i pracowite dni

Są takie dni, kiedy grafik pracy naszego dziecka wydłuża się na długie godziny. Dobrym pomysłem dla dziecka jest posiadanie termosu, który utrzymuje ciepło przez długi czas. Pojemniki te często posiadają przegródki, dzięki którym możemy zapakować mięso, ziemniaki i surówkę bez obaw, że się pomieszają lub będą wyglądać nieapetycznie. Lunch pozostanie ciepły przez kilka godzin, a dziecko prawdopodobnie chętniej go zje. Dobrym wyborem na takie dni jest termos obiadowy dobrej jakości. Będzie dobrze wykonany, szczelny i potrafi utrzymać ciepło posiłku przez długi czas.

Bidon dla dzieci - na wodę lub sok

Nie zapominaj o podawaniu swoim pociechom wody i soku. Picie wody jest niezbędne dla dzieci, które są aktywne. Plecak z designerskim pojemnikiem ułatwi im sięganie po wodę. Bidon dla dziecka musi mieć odpowiednią pojemność, być lekki i łatwy do otwarcia. Ten artykuł pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj bidonu jest najlepszy do codziennego użytku i czym kierować się w przypadku małych sportowców. Dostępnych jest wiele opcji, więc możesz znaleźć odpowiedni bidon niezależnie od tego, czy szukasz dla chłopca czy dziewczynki.

Na pewno wiesz, który pojemnik będzie najlepszy dla Twojego dziecka. Jeśli macie jakieś inne pomysły, które pomogą słabemu niejadkowi zjeść śniadanie w szkole, dajcie znać! Jestem ciekawa.

Zobacz
Komentarze (0)