Lifestyle

Najlepsze dramaty na Netflix

Kacper |24Fitness

Masz trochę wolnego czasu i chcesz nadrobić filmowe zaległości na Netflix? Wybór filmów na tej platformie jest bardzo duży dlatego ciężko się zdecydować na co poświęcić czas. Filmy z gatunku dramatu będą odpowiednie dla osób, które lubią przyglądać się trudnym problemom bohaterów. Zdarza się, że w dramatach będziemy świadkami ciekawej akcji, ale nie będzie ona tak wciągająca jak w przypadku filmów sensacyjnych. Dramaty filmowe dzielą się na obyczajowe, społeczne oraz psychologiczne. Dodatkową formą tego gatunku filmowego są melodramaty oraz komediodramaty.

Netflix to największa i najpopularniejsza platforma VOD na świecie. Za niewielką opłatą otrzymujesz dostęp do biblioteki filmów i seriali, która jest tak naprawdę nieograniczona. Opłata ta pobierana jest miesięcznie. Jeśli jeszcze nie masz dostępu do tej platformy możesz sprawdzić czy to coś dla Ciebie korzystając z bezpłatnego miesiąca próbnego. Codziennie dodawane są tam nowe ciekawe pozycje filmów i seriali. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji dramatów, które znajdziesz na Netflixie.

Najciekawsze dramaty dostępne na Netflix

Pierwszą bardzo ciekawą propozycją jest film pod tytułem “Siedem”. Obraz ten na długo pozostaje w naszej pamięci ze względu na brutalne psychologicznie sceny. Jest to historia dwóch policjantów, którzy starają się złapać seryjnego mordercę. Morderca zabija ofiary, które popełniły jeden z grzechów głównych. W filmie możemy obserwować niesamowitą grę aktorską między innymi Brada Pitta, Morgana Freemana oraz Kevina Spacey.

Naszą następną propozycją jest film Quentina Tarantino “Pulp Fiction”. Jest to klasyka  światowego kina. Opowieść o dwóch płatnych mordercach pracujących na zlecenie mafii, żonie gangstera oraz parze, która okrada ludzi w restauracji. W filmie występują między innymi John Travolta, Samuel L. Jackson, Uma Thurman oraz Bruce Willis. Nie tylko ze względu na tak imponującą obsadę filmu warto go zobaczyć. Znajdziemy w nim dużo akcji, ciekawych dialogów oraz wiele czarnego humoru. Więcej na temat tego filmu znajdziesz tutaj: https://kino.pinbook.pl/akcja/pulp-fiction-online

Naszą ostatnią propozycją jest “Pamiętnik”. Film, który przypadnie do gustu głównie kobietom. Jest to historia o pięknej i trudnej miłości, która przezwyciężyła wiele trudności. Fabuła oparta jest na opowieści starszego mężczyzny, który czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący miłość dziewczyny z zamożnego domu do ubogiego chłopaka. W rolach głównych występują Ryan Gosling oraz Rachel McAdams.

Zobacz
Komentarze (0)