Lifestyle

Jak królowa Elżbieta II przetrwała najtrudniejszy rok w swoim życiu? Królewski biograf zdradza, jak udało jej się przetrwać.

Kacper |24Fitness

Królowa Elżbieta II (95 l.) przeżywała trudny okres. Po śmierci jej męża księcia Filipa w 2021 roku, Meghan Markle i Harry udzielili niekonwencjonalnego wywiadu Oprah Winfrey. Wybuchł skandal związany z księciem Andrzejem. Ingrid Seward jest wieloletnią biografką arystokratki i uważa, że królowa ma sposób na przechodzenie przez trudne chwile. Według niej 95-latka znalazła sposób na to, by w ciężkich chwilach pozostać skupioną i spokojną. Okazuje się, że jest w tym coś więcej! Więcej na: https://spokeo.pl/

W 2022 roku królowa Elżbieta II będzie obchodzić Platynowy Jubileusz, który oznacza jej 70. rok na brytyjskim tronie. Jej życie było wypełnione wieloma przytłaczającymi wydarzeniami. Bez wątpienia najtrudniejszym wydarzeniem dla Elżbiety II była śmierć jej męża. Dwa miesiące przed swoimi setnymi urodzinami, książę Filip zmarł w szpitalu św. Bartłomieja w Londynie, 9 kwietnia.

Królowa Elżbieta II. Rok 2021 był dla niej trudny. Odszedł książę Filip. Harry i Meghan Markle udzielili niekonwencjonalnego wywiadu dla Oprah Winfrey. Wybuchł kolejny skandal związany z księciem Andrzejem
Królowa Elżbieta II była nie tylko śmiercią dla wybranki jego serca, ale także miażdżącym ciosem. Amerykańska telewizja wyemitowała rozmowę księcia Harry'ego i Meghan Markle na kilka tygodni przed tym wydarzeniem. Rozmowa przeprowadzona przez Oprah Winfrey wywołała niemałe poruszenie. Wnuk Elżbiety II stwierdził w niej między innymi, że on i jego małżonka zdecydowali się na przeprowadzkę z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych ze względu na złe traktowanie Markle. Wzbudziło to również oskarżenia o rasizm ze strony jednego z członków rodziny królewskiej. Czytaj więcej: Plotki

królowa


Elżbieta II była powodem, dla którego Harry i Meghan opuścili rodzinę królewską. Miała zamiar zrobić coś, co byłoby równoznaczne z wyrzuceniem ich z rodziny królewskiej!

Skandal wokół jej syna Andrzeja był trudnym momentem w życiu Elżbiety II. Jedna z ofiar Jeffrey'a Epsteina, pedofila/handlowca ludźmi, oskarżyła księcia Yorku o nadużycia seksualne. Był on również jego bliskim przyjacielem. Virginia Robert Giuffre twierdzi, że jako nastolatka była zmuszana do uprawiania seksu z księciem Andrzejem. Co jakiś czas ujawniane są nowe fakty w tej sprawie.

W październiku i listopadzie oczy całego świata zwrócone były na Wielką Brytanię. Stało się tak za sprawą niepokojących informacji o stanie zdrowia Elżbiety II. Według doniesień, 95-latka, która do tej pory cieszyła się dobrym zdrowiem, doznała urazu kręgosłupa. Po raz pierwszy od 70 lat nie wzięła udziału w uroczystościach Remembrance Sunday. Monarchini musiała odwołać wszystkie oficjalne wizyty i spotkania. Była też pod opieką szpitala.

Sprawę monarchini skomentowała również jej bliska przyjaciółka. Powiedziała, że choć widać przytłoczenie Elżbiety II przez jej grymas, "jej twarz jest spokojna, pogodna, a oczy szeroko otwarte" i że jej postawa pokazuje, że nigdzie się nie rusza. Osoba wtajemniczona zwróciła uwagę, że "flegmatyczny temperament Elżbiety II, religijna wiara i temperament czynią ją odporną na niepowodzenia".

Więcej: https://spokeo.pl/plotki

Zobacz
Komentarze (0)